بهترین کلینیک زیبایی اصفهان کاربردهای تکنیک هیدرودرمی صورت

هیدرودرمی صورت

دریابید که چگونه هیدرودرمی صورت تا سایر درمان های غیر تهاجمی صورت ، از جمله میکرودرم ابریژن ، لایه برداری شیمیایی ، فتوسنتال و موارد دیگر ، عمل می کند .

هیچ انكاری وجود ندارد كه درمان های آبگرم درمانی می تواند در زیباتر كردن پوست شما ، از كاهش خطوط و چین و چروك گرفته تا بهبود آكنه و روزاسه ، موثر واقع شود .
یکی از جدیدترین اعمال زیبایی صورت و غیر تهاجمی موجود در بازار هیدرودرمی صورت  است – درمانی که ادعا می شود “موثرترین نوع عمل زیبایی پوست صورت است که می توانید دریافت کنید.” 

هیدرودرمی  چیست؟

برای انجام یک HydraFacial ، متخصصان زیبایی از یک دستگاه اختصاصی – MD HydraFacial توسط Edge Systems – برای انجام چهار روش جوان سازی صورت در یک درمان واحد استفاده می کنند.

این روش درمانی چند مرحله ای سلولهای مرده را پاکسازی ، لایه برداری و استخراج می کند. سپس با استفاده از سرم تزریق شده با آنتی اکسیدان ها ، پپتیدها و اسید هیالورونیک ، پوست را دوباره جوان می کند و آبرسانی پوست را انجام می دهد .

بیشتر برای رفع نگرانی های زیر استفاده می شود:

  • خطوط و چین و چروک های زیبا
  • نقاط و لکه های پوستی 
  • هایپرپیگمانتاسیون
  • منافذ مسدود شده
  • منافذ بزرگ شده
  • آکنه ملایم
  • پوست چرب

بهترین کلینیک زیبایی اصفهان هیدرودرم صورت چیست ؟

دستگاه هیدرودرم  چگونه کار می کند؟

HydraFacial از نوک مکش مارپیچ منحصر به فرد استفاده می کند که ناخالصی ها را جدا می کند و سر را با باز کردن آنها در حین درمان سرم را به عمق منافذ منتقل می کند.

این روش درونی بدون درد نوید می دهد که نتایج فوری و طولانی مدت را برای افراد مبتلا به انواع پوست ارائه می دهد ، بدون هیچگونه خرابی.

اگرچه برخی از افراد بعد از انجام درمان ، تقریباً حدود یک ساعت تنگی و قرمزی را تجربه می کنند ، عوارض جانبی و خطرات HydraFacial در سراسر صفحه کمترین است.


مطالب پیشنهادی مرتبط : 

هیدرودرم صورت چیست ؟

میکرودرم ابریژن در چه مواردی کاربرد دارد ؟