فواید لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد بدن

استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد صورت، ساق پا، چانه، پشت، بازو، زیر بغل، خط بیکینی و سایر نواحی بدن یا به عبارتی فول بادی، کاملا کارا و عملی است. درواقع استفاده از این دستگاه‌ها با فوایدی همراه است که در حالت کلی شامل موارد زیر می‌شود.

  • دقت بالا: جالب است بدانید که با استفاده از لیزر می‌توانید به طور انتخابی و با دقت بالایی موهای تیره و درشت خود را هدف قرار دهید، به طوری که پوست اطراف آن بخش هیچگونه آسیبی نبیند.
  • سرعت عملکرد بالا: به طور کلی هر پالس لیزر تنها کسری از ثانیه زمان می‌برد تا موها را از بین ببرد، همچنین با استفاده از آن می‌توانید موهای زیادی را به طور همزمان اصلاح کنید. به بیانی دیگر دستگاه لیزر می‌تواند نواحی‌ای به‌اندازه‌ی یک مربع یک در یک را در هر ثانیه شیو کند. در همین راستا نواحی کوچک و ظریف همچون بالای لب در کمتر از یک دقیقه اصلاح می‌شود و نواحی وسیعی مانند پشت یا ران پاها ممکن است تا یک ساعت هم طول بکشند.
  • نتیجه‌بخشی: اکثر افرادی که مورد لیزر قرار می‌گیرند به طور متوسط پس از سه تا هفت جلسه‌‌ی درمانی، دیگر شاهد رویش موهای زائد نیستند!
  • بدون هیچ‌گونه محدودیت عملکردی: با استفاده از دستگاه لیزر هیچ محدودیتی برای حذف موهای زائد در هیچ نقطه‌ای از بدن وجود ندارد. به دلیل طیف وسیعی از انواع دستگاه‌های لیزر و درمان‌های متنوع، می‌توانید موهای هر نقطه‌ای را حذف کنید. همچنین خطر عوارض جانبی با لیزر موهای زائد در نواحی حساسی مانند بیکینی یا صورت نسبت به هر نقطه‌ی دیگری بالاتر نبوده است.

فواید لیزر موهای زائد بدن

فواید لیزر موهای زائد بدن| کلینیک زیبایی ژالان اصفهان

عوارض لیزر موهای زائد

برای یک یا دو روز پس از انجام عمل لیزر موهای زائد بدن، پوست ناحیه‌ی تحت درمان حالتی شبیه به آفتاب سوختگی به خود می‌گیرد. در همین راستا استفاده از کمپرس‌های خنک و مرطوب کننده‌ها ممکن است به بهبود سریع‌تر پوست کمک کنند.

پس از انجام این کار و در طول یک ماه آینده، موهای تحت درمان می‌ریزند. بنابراین برای کمک به جلوگیری از تغییرات موقتی در رنگ پوست ناحیه‌ی لیزر شده، توصیه می‌شود که از ضد آفتاب استفاده کنید.

تاول‌ زدن پوست لیزر شده عموما نادر است، اما در افرادی که پوست تیره‌تری دارند، احتمال بیشتری برای تاول وجود دارد.

سایر عوارض جانبی بالقوه همچون تورم، قرمزی و زخم شدن پوست از جمله موارد رایج و کاملا طبیعی در زمان لیزر بخش‌های مختلف بدن است.

 

جهت تماس با کلینیک زیبایی ژالان اصفهان به تماس با ما مراجعه کنید.

پیام بگذارید