هیدرودرمی اصفهان تفاوت های میان هیدرودرمی و میکرونیدلینگ

هیدرودرمی در مقابل میکرونیدلینگ

هیدرودرمی برای افرادی است که جای زخم های پوستی عمیق و دائمی و سایر زخم های صورت دارند و برای همه رنگ های پوستی توصیه می شود. برای افرادی که در معرض خطر بیشتری از ابتلا به عفونت هستند یا تحمل کمتری در برابر درد یا سوزن دارند ، میکرونیدلینگ  انتخاب مناسبی نیست.

میکرونیدلینگ ، همچنین به عنوان درمان القاء کلاژن شناخته می شود ، یکی از محبوب ترین روش های غیر تهاجمی برای جوان سازی پوست است. این فرایند با استفاده از بسیاری از سوزن های ریز که بیرونی ترین لایه را سوراخ می کند ، باعث جوانسازی پوست می شود و پوست را مجبور به تولید کلاژن بیشتر می کند. نتیجه آن نرم و صاف و پوستی پوست است.

اشکال اصلی میکرونیدلینگ این است که می تواند باعث ایجاد زخم شود و خطر عفونت بیشتری به همراه داشته باشد.

چه توسط متخصص پوست و چه با استفاده از یک درمان در منزل ، اندازه های بزرگتر سوزن و سوزن های خم شده می توانند باعث زخم های جبران ناپذیری شده و خطر ابتلا به عفونت را کم ، البته در حال حاضر ایجاد کنند.

با بیان این گفته ، میکرونیدلینگ مطمئناً برای افرادی که مشکل پوستی خاصی دارند ، یعنی جای زخم ، گزینه مناسبی است. طبق یک مطالعه در سال 2009 در مجله جراحی زیبایی پوستی و زیبایی ، تقریباً تمام افراد میکرونیدلینگ “بهبود قابل توجهی” در ظاهر زخم ها گزارش کرده اند ، بدون عوارض جانبی دائمی یا نامطلوب.

اگر نگرانی اصلی شما کاهش زخم های آکنه و پوست شل است ، پس میکرونیدلینگ گزینه ای عالی است.

در حالی که میکرونیدلینگ نباید خیلی دردناک باشد ، بسیاری از بیماران در حین و بعد از درمان برخی ناراحتی ها را گزارش می کنند. اگر تحمل کمتری برای درد دارید ، مطمئناً HydraFacial راهی برای پیشبرد آن است.


بیشتر مطالعه کنید : 

میکرونیدلینگ با مزونیدلینگ چه تفاوتی با هم دارند ؟

کاربردهای تکنیک هیدرودرمی صورت

میکرونیدلینگ پوست چیست؟