آیا هایفو لاغری مضراتی دارد ؟

خطرات هایفو برای لاغری شکم و پهلو

هایفو لاغری شکم و پهلو روشی غیر تهاجمی و غیر جراحی برای ایجاد لاغری در ناحیه شکم و پهلو می باشد که با تمرکز امواج اولتراسوند در زیر پوست چربی این نواحی از بدن برای همیشه از بین می رود، امواج اولتراسوند هایفوتراپی با تنظیم دمای مناسب در زیر پوست باعث مرگ سلول های چربی می شوند و این چربی های شکم و پهلو با گرمای امواج ذوب شده و به تدریج از طریق روده ها دفع می گردند.

با هایفوتراپی شکم و پهلو همزمان با ذوب شدن چربی کلاژن سازی  پیرامون ناحیه تحت درمان نیز آغاز می گردد و پوست شکن و پهلو منقبض می شود و پس از دفع چربی ها شل و افتاده نمی گردد.

خطرات هایفو لاغری
خطرات هایفو لاغری شکم و پهلو

خطرات هایفو

هایفو تراپی لاغری شکم و پهلو برای بیمار خطر چندانی ندارد و بیمار در زمان هایفوتراپی ممکن است کمی احساس سوزش و درد داشته باشد که این درد قابل تحمل خواهد بود  ، اما پس از درمان پوست کمی ملتهب و قرمز می گردد که این امر کاملا گذرا می باشد ، خطر اصلی هایفوتراپی شکم و پهلو زمانی ایجاد می گردد که تنظیم مناسب انرژی امواج به درستی صورت نگرفته باشد و این امر باعث سوختگی سطح پوست شکم و پهلو گردد.


بیشتر بدانید : چگونه با هایفو لاغر می‌شویم؟


ماندگاری هایفوتراپی لاغری پهلو و شکم

ماندگاری لاغری پهلو و شکم با استفاده از روش هایفوتراپی به میزان شلی پوست و رژیم غذایی فرد و سن و ژنتیک وی بستگی خواهد داشت و اگر افراد رژیم غذایی مناسبی را بعد از هایفوتراپی اتخاذ نمایند ، برگشت چربی به بدن آنها بسیار کم خواهد بود و نتیجه هایفوتراپی ماندگاری بیشتری خواهد داشت اما به هر حال هایفوتراپی این نواحی از بدن باید هر چند سال یک بار تکرار گردد.

خطرات هایفوتراپی برای بیماران با توجه به تخصص پزشک در تنظیم مناسب امواج با توجه به وضعیت بیمار  و میزان چربی اضافه پهلو و شکم بسیار اندک می باشد و به گونه ای می باشد که بیماران از انجام آن هراسی نداشته باشند.

پیام بگذارید