تفاوت لایه برداری آنزیمی و شیمیایی در چیست؟

آیا می دانید؟

قرار گرفتن در معرض آلودگی یا محصولات شیمیایی می تواند باعث مشکلات جدی پوست مانند سرطان پوست شود؟ مطمئنا هیچکس این را نمی خواهد. پوست ما هرروز با انواع لوازم آرایشی و آلاینده های محیطی مواجه می شود و آسیب می بیند. اما بسیاری از ما به دلیل زندگی پرمشغله ای که داریم کمتر وقت می کنیم به سلامتی و پوست خود رسیدگی کنیم. اما باور کنید یا نه، نگهداری و مراقبت از پوست کار ساده ای است و فقط به مداومت و توجه شما نیاز دارد. اگر می خواهید پوست شفاف، جوان و زیبایی داشته باشید باید برای خود وقت بگذارید و روش های فیشیال صورت مناسب خود را انجام دهید. یکی از این روش ها که تاثیر شگفت انگیزی بر روی زیبایی و سلامت پوست دارد، آنزیم تراپی پوست است.

آنزیم تراپی | کلینیک زیبایی ژالان اصفهان

لایه برداری آنزیمی و شیمیایی

تفاوت لایه برداری آنزیمی و شیمیایی در چیست؟

لایه برداری آنزیمی را نباید با انواع مختلف لایه‌بردارهای شیمیایی صورت اشتباه گرفت. زیرا لایه بردارهای شیمیایی اغلب از مواد شیمیایی تشکیل شده اند که می تواند منجر به قرمزی پوست های حساس شود و شما را برای یک یا دو روز در داخل خانه نگه دارد.

 

در حالی که اکثر لایه بردارهای آنزیمی از آنزیم های میوه ساخته می شوند. این مواد سرشار از اسیدهای سالم طبیعی از میوه هایی مانند آناناس، پاپایا، کدو تنبل و حتی دارچین هستند.

 

این اسیدهای ملایم و بر پایه میوه برای پوست مضر نیستند و به درمان جوش صورت و پاک کردن لکه‌ها کمک می‌کنند، لایه‌برداری عمیقی انجام می دهند و حتی به پنهان کردن اثرات پیری کمک می‌کنند.

 

آنزیم تراپی پوست برای چه کسانی مناسب است؟

این روش درمانی محدودیت خاصی ندارد و همه می توانند از آن استفاده کنند. آنزیم تراپی دارای مزایای بسیاری است و می تواند تمام مشکلات پوستی مانند آکنه، روزاسه، خشکی پوست، منافذ باز پوست و … را درمان کند. اما مهم است که پیش از هر کاری با پزشک خود مشورت کنید و شرایط و مشکلات پوستی خود را به او بگویید. در صورتی که پزشک صلاح ببیند می توانید این درمان را با خیال راحت بر روی صورت خود انجام دهید.

 

به چند جلسه آنزیم درمانی پوست نیاز داریم؟

بسته به مشکلات پوستی شما، توصیه می کنیم هر ۲ تا ۴ هفته یکبار آنزیم تراپی پوست را انجام دهید. در موارد آکنه شدید یا آسیب دیدگی پوست، گاهی اوقات لازم است به صورت هفتگی از این روش استفاده کنید.

 

جهت تماس با کلینیک زیبایی ژالان ، روی این لینک کلیک کنید.

پیام بگذارید