سوالات متداول هایفو تراپی

به درخواست شما کاربران عزیز در این مقاله سوالات متداول که مراجعان راجبه هایفوتراپی میپرسند به صورت مختصر جواب داده ایم. اگر باز سوالی داشتند میتوانیدبا ما در ارتباط باشید.

تماس با  کلینیک زیبایی ژالان

آیا هایفوتراپی یک عمل جراحی است؟

خیر.  روش هایفوتراپی ، برخلاف لیفت صورت، یک عمل غیرتهاجمی است که پوست و لایه‌های پشتیبان زیر آن را هدف قرار داده و مستلزم بریدن یا به جا گذاشتن تأثیر منفی بر سطح پوست نیست.

آیا می‌توان از هایفوتراپی به جای لیفت صورت استفاده کرد؟

این روش اگر چه جایگزین جراحی نیست، اما تقبل هزینه هایفوتراپی برای کسانی که برای لیفت صورت آماده نیستند یا آن‌هایی که به دنبال طولانی‌تر کردن تأثیرات عمل‌های زیبایی هستند گزینه مناسبی است.

آیا هایفوتراپی بی‌خطر است؟

این روش بعد از اثبات بی‌خطر بودنش در مطالعات بالینی، مورد تأیید قرار گرفته است؛ همچنین ده‌ها هزار مورد از آن در سراسر جهان بدون هیچ خطری انجام شده است. به علاوه، انرژی اولتراسوند بیش از 50 سال در حوزه پزشکی مورد استفاده قرار گرفته و سوابق موفقیت آمیزی در این حوزه داشته است.

چه زمانی نتایج قابل ملاحظه هستند و چه مدت باقی می‌مانند؟

بعد از درمان با اولتراپی اثراتی در ابتدای امر قابل ملاحظه‌ است (حدودا 30%) اما نتایج نهایی با رشد تدریجی کلاژن بین 2 تا 3 ماه بعد از درمان قابل مشاهده است. از آنجایی که روند تحریک  و تولید کلاژن در افراد مختلف متفاوت است  مدت زمان باقی ماندن اثر نیز به  سیستم بیولوژیکی هر فرد بستگی دارد.

آیا بعد از درمان با اولتراپی نیاز به استراحت است؟

بعد از طی فرایند اولتراپی می‌توانید بلافاصله فعالیت‌های روزانه خود را بدون هیچ دوره نقاهت و یا مراقبت خاصی ادامه دهید.

هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب است؟

هایفوتراپی برای کسانی مناسب است که پوستشان تا حدی شل شده که دیگر استحکام سابق را ندارد. برای مثال، غالباً پایین آمدن خطر ابرو یا کیسه‌ای شدن پوست اطراف پلک‌ها، اولین نشانه‌های پیر شدن پوست هستند. عموماً، این روش برای آن‌هایی که دهه سوم عمرشان را سپری می‌کنند و افراد مسن‌تری که پوستشان در حد نسبتاً کم تا متوسطی شل شده است مناسب می‌باشد.
هرچند که نمی‌توان از هایفوتراپی به جای یک عمل جراحی لیفت صورت استفاده کرد، اما افراد بسیاری هستند که از نظر روانی، مالی یا امکانات برای جراحی آمادگی ندارند و تنها خواستار یک لیفتینگ صورت جزئی هستند. این روش، همچنین، برای افرادی که می‌خواهند کوچکترین نقایص چهره‌شان را به سرعت رفع کنند و آن‌هایی که به دنبال طولانی‌تر کردن تأثیرات عمل‌های زیبایی هستند نیز مناسب است.

نتایج درمان چقدر دوام دارند؟

بیمارانی که با هایفوتراپی درمان می‌شوند یک سال بعد از درمان هم همچنان کلاژن تازه و جوان خواهند داشت و بسته به وضعیت پوستشان وجود این کلاژن‌ها تا سال بعدی هم می‌تواند ادامه داشته باشد. با انجام درمان‌های تکمیلی (روتوش) می‌توان نشانه‌های فرایند پیری، که نحوه بروزشان در هر شخص متفاوت است، به سرعت از بین برد.

آیا هایفوتراپی درد دارد؟

ممکن است در حین انتقال انرژی اولتراسوند کمی ناراحتی احساس شود، که البته احساس کردن یا نکردن آن به آستانه راحتی  بیمار بستگی دارد. به هر حال، این وضعیت موقتی بوده و در عین حال نشانه مثبتی هم هست، چرا که نشان می‌دهد فرایند تولید آغاز شده است.
درمانگر پیش از درمان با شما مشورت می‌کند تا تجربه‌تان از درمان تا حد ممکن خوشایند باشد. عموماً بیماران در زمان ترک مطب احساس راحتی داشته و از بابت نتایجی که قرار است به دست بیاید هیجان‌زده‌اند.


کلینیک زیبایی ژالان

آدرس:

خانه اصفهان ،خیابان گلخانه،نرسیده به چهار راه نیرو  هوایی،از سمت ۵ طبقه،  پلاک ۲۸

شماره تماس:

۰۳۱-۳۴۳۴۳۹۳۷

۰۹۱۳۴۸۲۷۰۴۲

 مدیریت ژالان:

۰۳۱-۳۴۳۴۴۵۱۹