با کول لیفتینگ 10 سال جوانتر شوید !

نتایج لحظه ای استفاده از روش لیفتینگ سرد پوست

دستگاه کول لیفتینگ روشی جدید، بی خطر و بدون درد است که ترکیبی از انفجار شدید CO2 در دمای پائین و فشار بالا و غلظت بالای ترکیبات فعال تجزیه شده در سطح اتم می باشد.

راز کول لیفت صورت در گردش خون مویرگی است، که در اثر ضربات CO2 به لایه درمیس (لایه فوقانی پوست) تحریک می شود. این واکنش باعث القاء شکل گیری کلاژن و الاستین شده، و اکسیژن رسانی به بافت را افزایش می دهد.

کلاژن و الاستین پروتئین های طبیعی بدن هستند که ظاهر جوان و انعطاف پذیری پوست را حفظ می کنند. با افزایش سن، بدن این پروتئین ها را در سطوح کمتری تولید می کند، بنابراین کول لیفت صورت الزاما بدن را  برای تولید بیشتر این پروتئین ها تحریک می کند تا بدین ترتیب آن چه که به واسطه افزایش سن از دست رفته جبران شود.

آیا این وسیله بی خطر است؟

کول لیفتینگ روشی بی خطر و بدون درد برای کلاژن سازی و جوان شدن پوست می باشد که از انفجار شدید سی او دو ( CO2 ) در دمای پایین و فشار و غلظت بالای ترکیـــبات فعال تجزیه شده در سطح اتم است ایــــن واکنش باعث القاء شکل گیری کلاژن و الاستین شده، و اکسیـــژن رسانی به بافت و زیر پوست را افزایش میدهد.

راز کول لیفتینگ در گردش خون مویرگی می باشد که در اثر ضربات CO2 به لایـــه درمیس (لایـــه فوقانی پوست) تحریـــــک می شود.همواره بدن انسان بعد از افزایش سن پروتئین کمتـــری تولید میکند  بنابراین کول لیفتینگ تولید پروتئین در بدن را افزایش داده تا زمینه را برای کلاژن سازی و و درنتیجه زیبا سازی پوست انجام دهد .

چیـــن و چروک های سطحی پوست ، شل شدگی پوست ، کبودی و تیرگی پوست و ناهمواری بافـــت صورت همه با این دســــتگاه قابل حل و قابل درمان می باشد مدت زمان مناسب برای استفاده روی پوســـت معمولا ۵ الی ۱۰ دقیقه می باشد و طی یک جلسه درمان می یابد البته بعضی از افراد با توجه به نوع پوست به بیشتر از ۱ جلسه نیاز دارند .از نقاط قوت این دستـگاه عدم بروز درد بروی پوست می باشد که برای بعد از درمان هم به مراقبت نیازی نیست .


کلینیک زیبایی اصفهان