هایفو لاغری HIFU لاغری چگونه کار می کند ؟

سونوگرافی متمرکز با شدت بالا در بدن ( HIFU لاغری )

سونوگرافی با شدت بالا 3D بدن یا  HIFU لاغری  جدیدترین فناوری است که برای هدف قرار دادن مناطق متمرکز از چربی در سریعترین زمان ممکن استفاده می شود. این فناوری با ارائه انرژی متمرکز در عمق 1.3cm و 8 میلی متر برای از بین بردن سلولهای چربی کار می کند.

فرکانس بالای موج اولتراسوند منجر به گرم شدن زیر پوست ، از بین بردن سلولهای چربی و سفت شدن پوست در ناحیه تحت درمان ، باعث گرم شدن زیر پوست می شود. سلول های آسیب دیده از طریق فرآیند حذف طبیعی از طریق سیستم لنفاوی که حداکثر 3 ماه ادامه می یابد ، از بین می روند. 

چگونه کار می کند ؟

HIFU لاغری ، امواج اولتراسوند متمرکز را به عمق دقیق منتقل می کند تا باعث نکروز سلول چربی شود. حرکت کنترل شده این هندپیس باعث ایجاد شبکه سلولهای چربی تحت درمان می شود. فرکانس بالای موج اولتراسوند منجر به گرم شدن سریع ناحیه کانونی در 1.3 سانتی متر و 8 میلی متر در زیر پوست می شود و سطح پوست بی تاثیر نمی ماند.

با این حال ، این انرژی با عمیق تر شدن پوست در دما افزایش می یابد ، به دلیل انرژی HIFU که باعث ایجاد اصطکاک سلولی می شود. قرار گرفتن سلول چربی در این درجه حرارت بالا باعث مرگ سریع سلول (نکروز) می شود.

• نتایج از 2 تا 4 ماه بعد از درمان قابل مشاهده است. ميانگين كاهش سطح درمان پس از تنها يك جلسه 2 – 4 سانتيمتر است ،
• HIFU لاغری برای هدف قرار دادن چربی سفت و سخت است. 
• دستگاه تقریباً 2 دقیقه در قسمت درمان قرار می گیرد. این کار در هر منطقه 3 بار تکرار می شود. ممکن است احساس گرما ، لرزش جزئی یا احساس سوزن سوزن شدن داشته باشید ، که همگی کاملاً طبیعی هستند.


مطالب پیشنهادی مرتبط : 

لاغری موضعی با هایفو لاغری

افراد مناسب استفاده از تکنولوژی هایفو لاغری

هایفو لاغری صورت و بدن کلینیک زیبایی ژالان