آشنایی بیشتر با هایفوتراپی و لاغری موضعی

متقاضی مناسب برا انجام هایفوتراپی لاغری

هایفوتراپی هم برای بانوان و هم برای آقایان مناسب است. بهترین متقاضیان هایفوتراپی افرادی هستند که می‌خواهند مقدار متوسطی از چربی را از بین ببرند و درصدد ایجاد تغییری قابل توجه نیستند.

بنابراین اگر به دنبال روشی با اثر چشمگیرتر هستید، ما به شما لیپوساکشن را پیشنهاد می‌کنیم. هایفوتراپی درمانی مناسب‌تر برای از بین بردن مقادیر اندک چربی در ناحیه‌هایی است که به ورزش و رژیم لاغری واکنش نشان نمی‌دهند.

متقاضی ایده‌آل لاغری با هایفو باید بتواند حدود یک اینچ چربی را بین انگشتان خود بگیرد و وزنی نزدیک به وزن ایده‌آل داشته باشد. متقاضی درمان باید انتظاری واقع بینانه از نتیجه هایفوتراپی داشته باشد و از سلامت عمومی مناسبی برخوردار باشد.

مدت زمان هایفوتراپی

هایفوتراپی معمولاً ظرف یک ساعت کامل می‌شود. متخصص نحوه انجام درمان و مدت زمان آن را در جلسه مشاوره به بیمار توضیح می‌دهد. بیمار در طول درمان اندکی احساس ناراحتی، سرما، تیر کشیدن، گزگز یا حرارت می‌کند.
شیوه انجام درمان و نتایج آن برای انواع پوست یکسان نیست. انرژی اولتراسوند در بازه فرکانسی مورد استفاده در هایفو مستقیماً با ملانین پوست واکنش نمی‌دهد. آزمایش‌های جامعی در زمینه تاثیرگذاری هایفو بر انواع پوست انجام نشده است.

پس از لاغری موضعی با هایفوتراپی نیازی به استراحت کردن نیست و بیمار می‌تواند فعالیت‌های روزمره را بلافاصله پس از عمل دنبال کند.

لاغری موضعی با هایفو لاغری
لاغری موضعی با هایفو لاغری

نتایج هایفوتراپی

بیمار پس از فقط یک جلسه درمان حدود یک سایز (۲٫۵ سانتی متر یا ۱ اینچ) کم می‌کند. براساس پژوهش‌های بالینی دور کمر پس از یک جلسه حدود ۲٫۶ سانتی متر کم می‌شود.

لاغری با هایفو مرگ دائمی آن دسته از سلول‌هایی را موجب می‌شود که در معرض انرژی قرار گرفته‌اند. از آنجایی که سلول‌های چربی می‌میرند و از بین می‌روند، دوباره به محل درمان برنمی‌گردند.

با این حال بیماران باید مراقب باشند که وزن‌شان پس از عمل افزایش پیدا نکند و کربوهیدرات‌های اضافی در محل درمان یا دیگر ناحیه‌های بدن انباشته نشوند و تناسب اندام را به هم نزنند.


چگونه با هایفو لاغر می‌شویم؟


سئو توسط شرکت کلینیک 24