میکرودرم ابریژن اصفهان تفاوت بین هیدرودرمی پوست و میکرودرم ابریژن را بشناسید !

تفاوت بین میکرودرم ابریژن  و هیدرودرمی پوست  چیست؟

هیدرودرمی پوست  از نوک الماس استفاده می کند ، اما همچنین از آب شور یا سرم های دیگر به عنوان یک ماده پاک کننده و پاک کننده استفاده می کند. نسبت به میکرودرم ابریژن  ملایم تر است و برای افرادی که شرایط حساس پوستی دارند مناسب تر است.

در طی فرایند ، هر یک از نوک های هیدرولیک بدون اصطکاک و سوزش روی پوست می چسبند زیرا سلول های مرده پوست را بیرون می کشد ، جوش های سر سیاه را بیرون می کشد و پوست را با تغذیه و رطوبت حیاتی تزریق می کند.

میکرودرم ابریژن روی پوست خشک انجام می شود و با استفاده از نوک پومیز الماس ، لایه برداری فیزیکی با حداکثر مقاومت را با ریختن خارجی ترین لایه پوست انجام می دهد. بهترين كاربرد آن بر روي پوستهاي مرده سنگين ، پوستهاي ضخيم و ضخيم ، پوست هاي شديد و پوست هايي است كه به شدت رنگي شده اند.

میکرودرم ابریژن خشک ممکن است اپیدرم را خراشیده و ممکن است باعث قرمزی موقتی یا احساس سوزش آفتاب سوختگی ناخوشایند شود.

هیدرودرمی پوست برخلاف میکرودرم ابریژن ، گرما ایجاد نمی کند و پوست را تحت التهاب قرار نمی دهد ، بنابراین هیدرودرمی پوست می تواند با خیال راحت و بدون درد برای درمان مبتلایان به آکنه و لکه دار کردن روزاسه و اصلاح سایر شرایط حساس پوست استفاده شود.


مطالب پیشنهادی : 

روش انجام میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن در چه مواردی کاربرد دارد ؟

کاربردهای تکنیک هیدرودرمی صورت


هیدرودرمی اصفهان تفاوت های میان هیدرودرمی و میکرونیدلینگ

آیا من می توانم هیدرودرمی پوست را انجام دهم ؟ 

هیدرودرمی پوست برای همه انواع پوست از جمله پوست نازک یا پیری ، پوست قومی ، پوست خشک یا روغنی مناسب است. حتی حساس ترین پوست به راحتی یک هیدرودرمی پوست را تحمل می کند.

سایر بیماری های پوستی مانند پسوریازیس و اگزما نیز می توانند از این روش درمانی بهره مند شوند. درمانگر مراقبت از پوست ما سرم های اصلاحی را برای معالجه وضعیت بی نظیر پوست شما تنظیم می کند.