جوانسازی با استفاده از درمان مزونیدلینگ

جوانسازی پوست با مزونیدلینگ 

مزونیدلینگ درمانی شبیه به درمان میکرونیدلینگ است اما در طول انجام این روش و بعد از آن از کوکتل های خاصی استفاده می شود که توسط سوزن، عمق لایه مزودرم را هدف قرار می دهد تا نتایج بهتری حاصل شود. هدف از این درمان تحریک تولید کلاژن و جوان سازی و صاف تر شدن پوست است. از این روش برای درمان خطوط ریز، رنگدانه ها، جای آکنه و کشیدگی های پوست استفاده می شود.

مزونیدلینگ و مرور کلی بر ساختار پوست پوست شما بزرگ ترین عضو در بدن شما است که از چندین جزء مختلف شامل آب، پروتئین، لیپیدها و مواد معدنی و  مواد شیمیایی مختلف تشکیل شده است. اگر دارای وزن متوسطی باشید، پوست شما در حدود 6 پوند وزن دارد. پوست از شما در برابر عفونت ها و میکروب ها محافظت می کند. در طول زندگی، پوست به طور مداوم در حال تغییر است، حال چه تغییرات خوب و چه تغییرات بد. در حقیقت، پوست شما تقریبا هر 27 روز یکبار، بازسازی و احیاء می شود. مراقبت مناسب از پوست به منظور حفظ سلامت و شادابی این عضو محافظت کننده، ضروری و لازم است.

تحریک و افزایش سرعت جوان سازی پوست با مزونیدلینگ

مزونیدلینگ یک درمان پیشرفته پوست به روش سوزنی است که برای تحریک سریع کلاژن و تجدید آن که منجر به داشتن پوستی صاف تر و جوان تر می شود، انجام می گیرد. مزونیدلینگ یک درمان مناسب برای درمان و رفع خطوط و چین و چروک پوستی، جای آکنه، بافت پوست و به طور کلی جوانسازی پوست است.

بعد از درمان مزونیدلینگ چه چیزی باید انتظار داشته باشم؟

در مناطق تحت درمان ، قرمزی وجود دارد که ممکن است با تورم خفیفی نیز همراه باشد . بسته به شدت درمان ممکن است کمی پوسته پوسته شدن را به مدت 7 تا 10 روز بعد از عمل تجربه کنید . به طور کلی ، پوست شما در طی مدت ۳ تا ۵ روز التیام پیدا می کند و شما می توانید فعالیت  های عادی خود را از سر بگیرید . برای رسیدن به نتایج بهتر، لازم است محصولات پس از مراقبت را که درمانگر شما توصیه می کند را تهیه کنید.آشنایی با عملکرد مزونیدلینگ در کلینیک زیبایی ژالان