بهترین کلینیک زیبایی اصفهان میکروپیگمنتیشن پوست سر - SMP

SMP چگونه کار می کند و چه کسی می تواند از آن استفاده کند؟

میکروپیگمنتیشن پوست سر که با نام SMP نیز شناخته می شود، برای درمان ریزش مو و طاسی سر مورد استفاده قرار می گیرد. در روش SMP، نقاط کوچکی مشابه با فولیکول های مویی روی پوست سر ایجاد می شود و به این وسیله، نقاط خالی از موی سر به خوبی پوشانده می گردد.

یک متخصص باید از این قابلیت برخوردار باشد که این نقاط را به صورت کاملا طبیعی و هماهنگ با چهره شما پیاده سازی نماید. میکروپیگمنتیشن پوست سر می تواند برای افرادی که از انواع ریزش موی سر رنج می برند، مفید باشد. از جمله این افراد می توان به افراد دارای طاسی، ریزش موی ناشی از سرطان و آلوپسی، افراد دارای جای زخم و جراحت روی سر، افراد دارای موهای نازک و … اشاره کرد.

میکروپیگمنتیشن پوست سر چقدر دردناک است؟

پزشک متخصص قبل از انجام اسکالپ سر، بی حسی موضعی را روی پوست سر شما اعمال می کند. اما به یاد داشته باشید که با وجود قرار دادن بی حسی، باز هم ممکن است مقداری درد احساس کنید. این میزان درد به آستانه تحمل شما بستگی دارد. جهت کاهش درد و عوارض میکرواسکالپ، توصیه ما به شما این است که به دنبال یک فرد متخصص و باتجربه باشید. احتمالا یک جلسه به ارائه مشاوره پیرامون اسکالپ سر اختصاص داده می شود و شما در این جلسه می توانید آگاهی خود را در مورد متخصص افزایش دهید.

اما تفاوت دقیق دو روش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در چیست؟

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن، روش های متفاوتی برای کاشت رنگدانه هستند. میکروبلیدینگ معمولا با استفاده از قلم دستی انجام می شود که ظرافت کار را بسیار بالا می برد. این در حالیست که میکروپیگمنتیشن با استفاده از دستگاه برقی انجام می شود. میکروبلیدینگ معمولا در هاشور ابرو کاربرد دارد ولی از میکروپیگمنتیشن بیشتر برای پوست سر استفاده می شود. دلیل این امر نیز قدرت نفوذپذیری و ضخامت بیشتر پوست سر نسبت به پوست ابروها است.


متخصص برای انجام میکروبلیدینگ ابرو اصفهان


آیا انجام میکروپیگمنتیشن پوست سر خطرناک است؟

میکروپیگمنتیشن پوست سر درست مانند سایر روش های آرایش دائم می باشد. در خالکوبی پوست، جوهر به لایه های عمیق تر پوست تزریق می شود. در صورتی که در روش میکرو اسکالپ، جوهر به لایه های سطحی تر پوست تزریق می شود. تنها خطرات ناشی از اسکالپ سر می تواند در خصوص آلرژی و عفونت مرتبط با جوهر خالکوبی باشد. به همین دلیل است که می گوییم برای میکرو اسکالپ حتما به کلینیک معتبر مراجعه نمایید.