هیدرودرم پوست

هیدرودرم و آبرسانی پوست که به نام های فیوژن صورت، آکوا درم آبریژن، میکرو درم آبریژن مرطوب، هیدراته کردن صورت یا میکرودرم آبریژن آب نیز شناخته می شود، یک روش درمانی است که در آن سطح خارجی پوست ساییده شده و پاکسازی پوست انجام میگردد، در این حالت دستگاه از سرم های مخصوص هنگام انجام سایش سطح پوست استفاده می کند و این سرم ها به لایه های عمیق تر پوست با فشار وارد می شود. هنگام درمان با روش آبرسانی پوست تکنیسین می تواند از سرم های خاص برای درمان جوش، اصلاح رنگ دانه ها، و از بین بردن علائم پیری یا هیدراته کردن پوست استفاده کند. این موضوع در حالی است که انجام این موارد در روش درمانی میکرو درم آبریژن قدیمی امکان پذیر نمی باشد.

سوالات متداول

1. هیدرودرم چیست؟

برخلاف میکرودرم که با دانه‌های زبر پوستتان را لایه برداری می‌کند، در هیدرودرم از پایه‌ آب استفاده می‌شود تا کثیفی و انباشیتگی سلول‌های مرده پوست از بین برود. همینطور هیدرودرم به دلیل آبرسانی پوست، گردش جریان خون در صورت را زیاد کرده و باعث کلاژن سازی و شفافیت رنگ پوستتان می‌شود.

2. هیدردرم دقیقا روی پوستم چه کار می‌کند؟

هیدرودرم درواقع سلول‌های مرده پوست را از بین می‌برد که این سلول‌ها شامل جوش‌های سرسیاه و سفید صورتتان هم می‌شود که با توجه به آبرسانی باعث تخلیه راحت‌تر جوش‌ها و در نتیجه زودتر محوشدنشان می‌گردد.

3. آیا ممکن است صورتم زخم شود؟

دستگاه هیدرودرم سه درجه کم، زیاد و متوسط دارد که عموما پزشکان از درجه متوسط استفاده می‌کنند. در قسمت‌هایی از صورت که پوست ضخیم تر است مثل پیشانی می‌توان از درجه بالاتر هم استفاده کرد. همینطور اگر از دید پزشکتان پوستتان دچار قرمزی شود، بلافاصله درجه دستگاه را کم کرده و با درجه پایین کار را ادامه می‌دهد.

4. از چه سنی می‌توان هیدرودرم را شروع کرد؟

منع خاصی برای استفاده از هیدردرم وجود ندارد. اگر کسی 16 ساله باشد و پوستش شفاف و سالم نباشد، پزشکان هیدرودرم را به او پیشنهاد می‌کنند. عموما در این درمان هم مانند درمان‌های دیگر بهتر است قبل از اینکه ایرادهای پوستی کاملا عمیق شوند به پزشک مراجعه کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

نتایج

بسیاری از بیماران فقط پس از یک جلسه درمانی توانسته اند نتایج قابل توجه در ارتباط با اصلاح وضعیت پوست و بهبود آن مشاهده کنند و هیدرودرم و آبرسانی به پوست یکی از بهترین روش ها برای درمان مشکلات خاص پوست و با نشاط کردن آن است. به هر حال معمولاً یک مجموعه شامل شش تا ده جلسه درمانی برای بهبود ظاهر خطوط، چین و چروک، جوش، چربی و رنگ دانه های پوست برای بیمار نیاز است. جلسات درمانی در این حالت به حدود ۲۰ دقیقه زمان نیاز دارد و بیمار می تواند بلافاصله پس از درمان فعالیت های عادی خود را از سر بگیرد.

مهمترین نتایج پس از درمان با این روش به شرح زیر هستند:

  • کاهش امکان مشاهده چین و چروک و خطوط ایجاد شده بر روی پوست
  • بهبود وضعیت جوش ها، چربی و سایر مشکلات پوستی
  • اصلاح منافذ، آهنگ و ساختار تشکیل دهنده پوست
  • کاهش مقدار پف و تیرگی دور چشم
  • هیدراته کردن و آبرسانی پوست
  • بهبود قابلیت ارتجاع و انعطاف پذیری پوست
  • کمک به کاهش مشکلات رنگ دانه های پوست (ملاسما و لکه های قهوه ای)

کلینیک زیبایی ژالان

آدرس:

خانه اصفهان ،خیابان گلخانه،نرسیده به چهار راه نیرو  هوایی،از سمت ۵ طبقه پلاک ۲۸

شماره تماس:

۳۴۳۴۳۹۳۷ __ ۰۹۱۳۴۸۲۷۰۴۲

پیام بگذارید