روند درمانی هایفو لاغری چگونه است ؟

مراحل هایفو لاغری چگونه است؟

در این مقاله به بررسی مراحلی که باید برای انجام هایفو لاغری طی کنید ، بپردازیم . با ما همراه باشید : 

  • مشاوره اولیه

بررسی دلایل شما برای انجام درمان لاغری با هایفو قبل از شروع درمان بسیار مهم است. قبل از شروع درمان اطمینان حاصل کنید که این درمان می تواند شما را به خواسته هایتان برساند.

برای مشخص شدن این که این درمان هیچ گونه ضرری برای شما ندارد، سوابق پزشکی و دارویی شما باید به طور دقیق برای پزشک شرح داده شود. در آخر از شما خواسته شود فرم رضایت نامه ای را امضاء کنید، بدین معنی که با مزایا و عوارض این روش آشنا شده اید.

پزشک نکات و دستورالعمل های ویژه ای برای قبل از مراجعه برای شروع درمان به شما ارائه می دهد. این نکات ممکن است شامل اجتناب از مصرف آسپرین یا هر داروی ضد التهاب غیر استروئیدی دیگر برای چند هفته قبل از درمان باشد. ممکن است پزشک برای مقایسه نتیجه درمان عکسی از قبل و بعد درمان از شما بیاندازد.

  • بیهوشی

برای انجام لاغری با هایفو به هیچ نوع بیهوشی یا بی حسی نیاز نیست.

  • روش هایفو لاغری

قبل از شروع درمان پزشک علامت گذاری هایی در ناحیه درمان یا هدف انجام می دهد و ژل مخصوص التراسوند بر روی پوست مالیده می شود. این ژل به حرکت آسانتر هندپیس بر روی پوست و همچنین انتقال بهتر امواج التراسوند به زیر پوست کمک می کند.

سپس او هندپیس را بر روی ناحیه مورد نظر به آهستگی حرکت می دهد و پالس های کوتاه انرژی اولتراسونیک یا فراصوت متمرکز را به داخل چربی منتقل می کند.

هایفو لاغری بدون اینکه بر عروق خونی، اعصاب و یا سایر بافت های پیوندی تاثیری بگذارد و یا آسیبی به پوست برساند، سلول های چربی را تجزیه می کند. با تکرار این فرآیند، دستگاه یک لایه از بافت چربی زیر پوست را تخریب می کند.

طی تابش امواج اولتراسونیک، غشاء سلولهای چربی تخریب شده و محتویات سلول های چربی، که به عنوان “تری گلیسرید” شناخته می شود، در مایع بین سلولی پخش می شود و سپس این مایع از طریق سیستم های عروقی (رگ ها) و لنفاوی به کبد انتقال می یابد.

هنگامی که چربی ها در کبد هستند، هیچ تمایزی بین چربی که حاصل از تخریب سلول ها است و چربی که از غذای مصرفی منشا گرفته وجود ندارد و هر دو از طریق مکانیسم های طبیعی بدن از کبد پاکسازی می شوند.

  • طول درمان

زمان درمان به تعداد نواحی تحت درمان بستگی دارد اما معمولا بین 45 دقیقه تا یک و نیم ساعت زمان می برد.

  • نتایج

نتایج معمولا طی چند دو تا سه ماه با پاکسازی بقایای چربی توسط بدن به تدریج پدیدار می شوند.

  • تکرار درمان

معمولا به نظر می رسد یک جلسه درمانی به ازای هر ناحیه نتایج رضایت بخشی ایجاد کند، هر چند ممکن است برخی افراد تمایل به تکرار درمان داشته باشند.

فرم دهی بدن با هایفو، درمانی برای چاقی یا کاهش وزن نیست.

اگرچه نتایج خوب به دست آمده با این روش همراه با رژیم معقول و ورزش می تواند دائمی باشد، اما برخی افراد ممکن است در آینده نیاز به تکرار درمان برای حفظ نتایج و یا دستیابی به نتایج مطلوب داشته باشند.


هایفو چیست؟