برای تزریق ژل خط اخم چه مراحلی باید طی شود ؟

مراحل تزریق ژل برای محو کردن خط اخم

در کلینیک زیبایی ژالان پیش از انجام هر عمل زیبایی به عنوان مثال تزریق ژل خط اخم ، متقاضی باید توسط پزشک متخصص پوست و مو معاینه شود. بررسی سوابق بیماری، داروهای مصرفی، وضعیت پوست، بررسی خواسته متقاضی و ارائه مناسب‌ترین راهکار برای آن؛ اولین قدم پذیرش متقاضی در کلینیک پوست و زیبایی ژالان می‌باشد.

مهم‌ترین مسئله برای متخصصین کلینیک زیبایی ژالان فراهم کردن ایمن‌ترین روش برای محافظت از سلامت پوست و موی شما مراجعان عزیز است. آنچه نتایج حاصل از تزریق ژل را در کلینیک زیبایی ژالان متفاوت کرده است؛ تبحر، دانش و تجربه پزشک و متخصص؛ و از آن مهم‌تر سلیقه و دیدگاه زیبایی‌شناسانه او در انتخاب محل تزریق، میزان تزریق و فرآیند فرم‌دهی به محل تزریق است.


بیشتر بخوانید : خط اخم چیست؟


مراحل تزریق ژل خط اخم

  • مشاوره با متخصص
  • بررسی سوابق بیماری
  • بی‌حسی موضعی ناحیه تحت درمان
  • تزریق ژل با سوزن بسیار نازک در محیطی استریل
  • ماساژ ناحیه تزریق برای فرم دهی بهتر
تزریق ژل و تزریق بوتاکس برای از بین بردن خط اخم
برای از بین بردن خط اخم از چه روش هایی می توان استفاده کرد ؟

کاندیدای مناسب جهت تزریق ژل خط اخم چه کسانی هستند ؟

به طور معمول کاندیدای مناسب تزریق ژل یا تزریق فیلر با توجه به هدف این روش می‌تواند طیف سنی گسترده‌ای از تمامی افرادی که نشانه‌های اولیه پیری در پوست آنان نمایان شده، را شامل شود.

تزریق ژل یا تزریق فیلر چه برای افرادی که برای برجسته کردن اجزای صورت خود به دنبال راهی هستند؛ چه افرادی که با نمایان شدن علائم پیری، به فکر کاهش آثار پیری و چین و چروک می‌افتند کاربرد دارد.


بیشتر بدانید : موارد منع تزریق ژل


آیا پس از تزریق ژل، صورت ظاهری طبیعی خواهد را حفظ خواهد کرد؟

این مسئله به میزان تزریق و دقت و تبحر پزشک دارد. اگر تنها به رفع چین و چروک و بازگرداندن حجم از دست رفته اکتفا شود، ظاهر طبیعی حفظ خواهد شد. در موارد افزایش حجم نیز در صورتی که پزشک بتواند به صورت یکنواخت و درست عمل تزریق را انجام دهد، صورت شکل طبیعی خواهد داشت. تزریق ژل یا تزریق فیلر یک روش درمانی هنرمندانه است که باید توسط پزشک متخصص و با تجربه انجام شود.


کلینیک زیبایی اصفهان


تنظیمات سئو شرکت مهندسی کلینیک 24