بهترین کلینیک زیبایی اصفهان مزایای بوتاکس زیر بغل

چگونه بوتاکس از تعریق بیش از حد جلوگیری می‌کند؟

مزایای بوتاکس زیر بغل : تعریق بیش از حد به علت بیش فعالی غدد عرق به وجود می‌آید. در واقع مغز از طریق اعصاب به ارسال پیام‌های عصبی به غدد عرق می‌پردازد تا با تولید عرق بیشتر به تنظیم دمای بدن بپردازند. تزریق بوتاکس زیر بغل به طور موقت باعث مسدود شدن این سیگنال‌ها خواهد شد و در نتیجه غدد عرق پیام‌های عصبی برای تولید عرق را دریافت نمی‌‌کنند. پس از تزریق بوتاکس سطح تولید عرق در مقایسه با گذشته نصف می‌شود و برخی از بیماران ادعا می‌کنند که برای اولین بار در طول زندگی شان عرق نکرده ‌اند و زیر بغل آنها خشک مانده است.

مزایای بوتاکس زیر بغل

روش‌های غیر جراحی متعددی برای کاهش عرق کردن وجود دارد اما بوتاکس با مزایای خاصی همراه است
که باعث شده به یک روش عالی برای کنترل تعریق تبدیل شود.

برخی از مزایای آن به شرح زیر می‌باشند برخی از مزایای آن به شرح زیر می‌باشند:

  • تزریق بوتاکس در یک جلسه انجام می‌شود و نتایج بسیار خوبی را به وجود می‌آورد. در ارزیابی‌های بالینی ۸۱ درصد از بیماران ادعا کرده اند که پس از تزریق شاهد کاهش ۵۰ درصدی عرق کردن خود هستند و برخی دیگر می‌‌گویند که به هیچ عنوان دیگر عرق نکرده اند.
  • فرایند تزریق بوتاکس فقط در حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد حال آنکه برای انجام سایر روش‌های درمانی پزشک به چندساعت زمان نیاز دارد. اکثر بیماران پس از تزریق بوتاکس فعالیت‌های روزمره خود را شروع می‌کنند و نیازی به استراحت در منزل نخواهند داشت.
  • اکثر بیماران می‌گویند که تزریق بوتاکس درد ندارد. طی مدت کوتاهی و با استفاده از یک سوزن نازک ۱۰ تا ۱۵ تعریق زیر هر بغل انجام می‌شود. پزشک قبل از شروع تزریق از بی حسی موضعی استفاده می‌کند تا شما دچار هیچ گونه دردی نشوید.
  • به طور متوسط نتایج حاصل از تزریق بوتاکس حدود شش ماه باقی می‌ماند و شما به سالی دو بار تزریق بوتاکس نیاز دارید تا از تعریق بیش از حد زیر بغل پیشگیری نمایید.
  • تزریق بوتاکس باعث آسیب ‌دیدگی غدد عرق نمی‌شود. درمان با مایکروویو عملاً غدد عرق را از بین می‌برد و این مسئله اصلا خوشایند نیست حال آنکه که تزریق بوتاکس فقط از ارسال پیام‌های عصبی جلوگیری می‌کند و هیچ گونه آسیبی را به بافت زیر بغل نمی‌رساند.

بیشتر بخوانید :

روش انجام میکرودرم ابریژن

چگونه با هایفو لاغر می‌شویم؟

روش‌های کلاژن سازی پوست

آشنایی با خدمات کلینیک زیبایی ژالان اصفهان

کولیفتینگ (فواید و عوارض)

مزایا و عوارض مزوبوتاکس

مزونیدلینگ | مزایا و کاربرد

درمان جای جوش با پانچ

هایپرهیدروزیس چیست؟ (علل و علائم)