ژل پروفایلو | تزریق ژل و بوتاکس اصفهان

معرفی ژل پروفایلو

در این مطلب از سایت مرکز ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان قصد داریم به معرفی ژل پروفایلو بپردازیم. این محصول با آزاد سازی آهسته اسید هیالورونیک، ۴ نوع کلاژن و الاستین مختلف را تحریک می کند و همین تحریک است که منجر می شود کیفیت بافت پوست بهبود چشمگیری پیدا کند. جای تعجب نیست که پروفایلو برنده جایزه  «نوآور ترین محصول سال» گردید.

ژل پروفایلو اولین محصول تزریقی بر پایه اسید هیالورونیک است که بدون BDDE  پایدار شده است و برای درمان افتادگی پوست استفاد می شود. این محصول با داشتن بالاترین غلظت اسید هیالورونیک در بازار (۶۴ میلی گرم در ۲ میلی لیتر) نه تنها باعث تقویت و آبرسانی پوست می شود بلکه پوست پیری و افتاده را نیز ترمیم می کند. پروفایلو نتایج فوق العاده ای را به عنوان یک روش درمانی به تنهایی یا در کنار سایر درمان های زیبایی -که اکنون ارائه می شود- ارائه می دهد.

ژل پروفایلو به کدام نواحی از صورت تزریق می شود؟

منظور از پرفایلو صورت همان ژل پروفایلو می باشد . این ژل را می توان در نوحی مختلف بدن مانند : صورت ،گردن، بازوها، پاها و بالای سینه استفاده کرد. نواحی داخلی دست ها و همچنین زانوها از جمله نواحی هستند که با ژل تزریقی پروفایلو درمان می شوند. همچنین یک الگوی پنج نقطه ای برای صورت وجود دارد که بدون جراحی و به اصطلاح لیفت پوست می تواند ظاهری مناسب به پوست بدهد.

نحوه چگونگی انجام ژل پروفایلو صورت

  • از سوزن های بسیار ریز برای تزریق مقادیر کمی از فیلر در ۵ ناحیه خاص در دو طرف صورت استفاده می شود.
  • قبل از شروع درمان ، یک کرم بی حسی موضعی استعمال می شود  که معمولا حدود ۳۰ دقیقه طول میکشد تا عمل کند.
  • زمان انجام آن طول می کشد، در طول این زمان موافقت شما داده می شود و عکس های مورد نیاز گرفته می شود. معمولا در صورت وجود ناراحتی، این حالت خفیف توصیف می شود.

تاثیر ژل پروفایلو برای پوست نتیجه آن

پروفایلو به عنوان یک ژل پایدار حدود ۲۸ روز در پوست می ماند. در این مدت با آزاد سازی آهسته اسید هیالورونیک، تولید ۴ نوع مختلف کلاژن و الاستین را تحریک می کند. این تحریک منجر به بهبود قابل توجهی در بافت می شود. بنابراین نمی توانیم بگوییم که پروفایلو فقط یک تقویت کننده پوست است، زیرا این محصول دارای خاصیت سفت کننده گی و همچنین لیفتینگ قابل توجهی بر روی بافت است.

ماندگاری ژل پروفایلو

ماندگاری این ژل بستگی به سن، نوع پوست و … دارد که از شش تا نه ماه این ماندگاری متغیرمی باشد. اما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از از بین رفتن کامل اثر تزریق، برای تمدید به کلینیک مراجعه کنید.

قبل و بعد از تزریق ژل چانه | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

عکس قبل و بعد تزریق پروفایلو

بعد از گذشت تنها یک دوره از پروفایلو که شامل دو درمان تزریقی با فاصله چهار هفته از هم است ، مراجعین می توانند انتظار دیدن پوستی کشیده، هیدراته و روشن داشته باشند. علاوه بر این، شما پوستی صاف تر و سفت تر تجربه خواهید کرد. حتی اگر پوست شما چین و چروک بسیار دارد، بهبود در بافت غیرقابل انکار خواهد بود.

در جاهایی که ترمیم بیشتری نیاز است، می توان بعد از شش ماه درمان را تکرار کرد. برخی افراد ممکن است نتایج را در طول هفته اول ببینند، اما بهترین نتایجِ درمان، چهار هفته پس از درمان دوم قابل مشاهده خواهد بود. اگر قصد انجام لیزر موهای زائد ، پاکسازی پوست و  را دارید ، همزمان با ژل پروفایلو اینکار را انجام ندهید.

کلینیک زیبایی ژالان، تزریق ژل و بوتاکس اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

عوارض ژل پروفایلو

اسید هیالورونیک به خوبی توسط پوست تحمل می شود. تنها عوارضی که به شکل جانبی گزارش شده است کبودی و تورم کم در محل تزریق است که معمولاً در مدت زمان کوتاهی از بین می روند؛ این عوارض با عملکرد سوزن در ارتباط هستند نه محصول. پروفایلو در فوریه سال ۲۰۱۵ در ایتالیا تولید شد. از آن زمان تاکنون ژل پروفیلو در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است. تاکنون بیش از ۱۵۰،۰۰۰ بیمار تحت درمان با پروفایلو قرار گرفته اند و هیچ عارضه جانبی قابل توجهی گزارش نشده است.

پروفایلو بسیار سازگار با سیستم ایمنی است؛ زیرا از اسید هیالورونیکی که بسیار خالص و طبیعی است ساخته شده است؛ همچنین پروفایلو بدون استفاده از مواد اتصال دهنده شیمیایی پایدار شده است. این امر باعث کاهش خطر بروز عوارض جانبی می شود. در صورت وقوع هرگونه عارضه ای که روی ظاهر شما اثر می گذارد ، مانند کبودی خفیف.

درمان با ژل پروفیلو را با فاصله زمانی از رویداد های اجتماعی برنامه ریزی کنید. در صورت نیاز به هرگونه مشاوره فوری، شماره همراه پزشکان شما برای تماس در خارج از ساعات اداری در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

دوره نقاهت تزریق پروفایلو

آیا پس از تزریق پروفایلو دوره نقاهتی وجود دارد؟ زمان نقاهت پس از درمان با پروفایلو بسیار کم است. پس از تزریق با استفاده از «تکنیک پنج نقطه ای»، در هر طرف صورت (پنج) برجستگی موضعی کوچک که محصول در آن تزریق شده است وجود خواهد داشت.


مطالب پیشنهادی :

فواید لیفت صورت با نخ

معرفی فیلر و انواع آن

چرب شدن و خارش پوست