از بین بردن چروک های صورت با بوتاکس

بارها پیش می آید که جلو آینه می روید و احساس عدم زیبایی و اعتماد به نفس پایین می کنید، در حالی که ممکن است این احساس فقط به این دلیل باشد که به خودتان نمی رسید و زیبایی صورت خود را فراموش کرده اید. احساس عدم زیبایی به طور مستقیم اعتماد به نفس شما را پایین می آورد و گاها ممکن است به همین دلیل فرصت های عالی را در زندگی از دست بدهید، در ادامه راهکار هایی حل این مشکل را با شما در میان گذاشته ایم.

حس کنید زیبا هستید

باید حس کنید که زیبا هستید و صورت زیبایی دارید، برای داشتن زیبایی صورت نباید خودتان را پرعیب و ایراد ببینید، به خود تلقین کنید که فردی زیبا هستید. اگر حس کنید که زیبا هستید و به زیبایی صورت خود باور داشته باشید، دیگر نیاز به وسایل آرایش بیش از اندازه ندارید.

صورت خود را با دقت نگاه کنید و دریابید که کدام قسمت از صورت تان زیبایی بیشتری دارد و نسبت به زیباتر سازی و حفظ زیبایی آن اقدام کنید. در صورتی که قسمتی از صورتِ تان ایراد دارد، نسبت به رفع آن اقدام کنید. برای زیباتر شدن صورت خود می توانید بوتاکس کنید، به لب های خود ژل تزریق کنید و لیفت صورت را انجام دهید، در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم.

از بین بردن چروک های صورت با بوتاکس

اغلب بدلیل بالا رفتن سن و یا دلایلی دیگر مانند عدم مراقبت از پوست، صورت شما چروک می شود. چروک شدن صورت باعث می شود که احساس عدم زیبایی کنید و اعتماد به نفسِ تان پایین بیاید، بوتاکس راه حل این مشکل است. این تزریق تاثیر به سزایی در زیبایی صورت دارد، از کاربردهای بوتاکس می توان به رفع خطوط اخم و خنده، رفع چین و چروک اطراف چشم، برجسته کردن گونه ها، رفع چروک پیشانی، فرم دهی و لیفت ابرو و صاف کردن پوست چانه اشاره کرد. این تزریق در سنین پایین باعث افزایش زیبایی چند برابری صورت و در سنین بالاتر موجب پیشگیری از پیری صورت و زیبایی آن می شود.

 

برجسته سازی لب با تزریق ژل لب

یکی از مواردی که باعث زیبایی صورت می شود، داشتن لب های حجیم و متقارن است. لب ها یکی از قسمت های مهم صورت هستند که در زیبایی آن نقش زیادی دارند، برای داشتن لب های زیباتر می توانید به آن ژل تزریق کنید. تزریق ژل یکی از روش های جوان سازی و زیبایی صورت است. در این روش با استفاده از سرنگ، مواد پرکننده (ژل لب) به لب تزریق می شوند. انواع ژل های مختلف لب در بازار وجود دارد که در دو نوع دائمی و موقت تقسیم بندی میشوند، همچنین بخاطر داشته باشید که می توان تزریق ژل لب را فقط برای یکی از لب ها انجام داد. تزریق ژل به لب موجب افزایش حجم و متقارن شدن لب ها می شود.

 

زیبایی صورت با جراحی لیفت صورت

افتادگی و تغییر پوست صورت یکی از مواردی است که موجب می شود افراد جراحی لیفت صورت انجام دهند. افتادگی و تغییر پوست صورت ممکن است به دلایل مختلفی از جمله افزایش سن، کاهش وزن، اسعتمال دخانیات و … رخ دهد که خوشبختانه با عمل لیفتینگ برطرف می شود. عمل لیفت مستقیما بر زیبایی صورت تاثیر می گذارد، لیفتینگ صورت به راحتی پوست صورت را تا پنج سال جوان تر نشان می دهد. در عمل عضلات زیرین سفت میشود، چربی های اضافی برداشته می شود و پوست صورت و گردن نیز کشیده خواهد شد که تمامی این کارها باعث زیبایی چند برابر صورت و پنهان کردن افزایش سن می شود.